2019-2020 Bahar Yarıyılı İtibari ile Tez Konusu Belirlenmesi Hakkında Duyuru

Enstitümüz yüksek lisans ve doktora programlarına kayıtlı 2019-2020 Bahar yarıyılında tez dönemine geçen ya da tez döneminde bulunan ve BAHAR yarıyılında TEZ YÖNETİMİ dersine kayıt yaptıracak olan öğrencilerimiz (7143 SAYILI AF KANUNU KAPSAMINDA BAŞVURULARI KABUL EDİLEN ÖĞRENCİLER DAHİL) danışmanları ile belirledikleri veya belirleyecekleri tez konularını Yüksek Öğretim Kurulu Ulusal Tez Merkezi sistemine (e-devlet şifresi ile) girip  “YÜKSEKÖĞRETİM KURULU ULUSAL TEZ MERKEZİ TEZ VERİ GİRİŞİ VE YAYIMLAMA İZİN FORMUNU “ danışmanlarına onaylatarak aşağıdaki form ile birlikte birlikte derslerin başlama günü olan 10 ŞUBAT 2020 tarihi mesai bitimine kadar Enstitü Öğrenci İşlerine teslim etmeleri gerekmektedir. 

 NOT: Tez konusu belirlenmesi ile ilgili işlemleri eksiksiz yapan ve Enstitüye daha önceki dönemlerde belge teslimini gerçekleştiren öğrencilerin Enstitüye yeniden belge teslim etmesine gerek yoktur. 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ LİSANSÜSTÜ EĞİTİM-ÖĞRETİM YÖNETMELİĞİ

TEZLİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

MADDE 33 - (2) (Değişik:RG-16/7/2017-30125)(1) Tezli yüksek lisans programında derslerden başarı durumuna bakılmaksızın ikinci yarıyılını tamamlayan öğrenci, danışmanı ile belirlediği tez konusunu Yükseköğretim Kurulu Tez Veri Giriş Sistemine giriş yaparak çıktı formunu danışmanına imzalatıp en geç üçüncü yarıyılın başlangıcına kadar enstitü müdürlüğüne bildirmek zorundadır. Tez konusunu bildirmeyen öğrenciler tez yönetimi dersine kayıt yaptıramaz.

DOKTORA PROGRAMI

MADDE 44 –(2) (Değişik:RG-16/7/2017-30125)(1) Tez önerisi kabul edilen öğrenci, tez konusunu Yükseköğretim Kurulu Tez Veri Giriş Sistemine girişini yaparak çıktı formunu danışmanına imzalatıp en geç bir sonraki dönemin başlangıcına kadar enstitü müdürlüğüne teslim etmek zorundadır. Tez konusunu bildirmeyen öğrenciler tez yönetimi dersine kayıt yaptıramaz.

31 Ocak 2020, Cuma / 253 defa okundu.